Aktualności - Valentini

Nowa kolekcja torebek Valentini

Najnowsza kolekcja FW17 skórzanych torebek i teczek Valentini jest już dostępna w naszych salonach, sklepie on-line i u resellerów!

W tym sezonie proponujemy Państwu absolutny hit tegorocznych wybiegów – belt bags w czterech fenomenalnych kolorach – granacie, szarości, beżu oraz intensywnym koralu. W zimowej kolekcji teczek znajdą Państwo nasze bestsellerowe kroje Briza w nowej odsłonie, czyli wykonane z gładkiej, miękkiej skóry. W zimowej kolekcji pojawiają się również nowe, biznesowe kolory. Zapraszamy na zakupy – sklep.valentini.pl.

fw17valentini

Rema Days 2017 – ZAPRASZAMY!

Miło nam poinformować, że w tym roku po raz kolejny zagościmy podczas Targów Reklamy Rema Days. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych poznaniem najnowszej oferty produktów Valentini na rynek B2B.

Hala E – stoisko H2

27620_Rema-banner_CS6_750x100px_PL_01-02-750x100

GOLFIŚCI NOWORODKOM II Charytatywny Turniej Golfowy

golf

W sobotę 1 sierpnia 2015 roku w Pasłęku przy ul. Sand Valley 23 w Sand Valley Golf & Country Club odbędzie się II Charytatywny Turniej Golfowy którego sponsorem jest marka Valentini.
Zapraszamy wszystkich to wzięcia udziału akcji Golfiści Noworodkom.

Ponadczasowy granat w połączeniu z bielą od Valentini

pasek shiny syl 3

Shiny Syl idealnie pokazuje w najnowszej stylizacji piękno które posiada w każdym detalu Valentini http://shinysyl.com/spodnie-cygaretki-stylizacja/

The Big Fashion Sale

Beznazwy-1-1

II EDYCJA PRIVATE SALE przed nami!!!

Sportowa elegancja z Valentini

biala

Shiny Syl w sportowej  stylizacji z torebką Valentini http://shinysyl.com/biale-trampki-stylizacja/

Valentini