Dla firm

Dyrektor ds. sprzedaży instytucjonalnej

Tomasz Żukowski

tel. +48 664 77 30
kom. 505 050 171
e-mail: t.zukowski@valentini.pl

Skórzany marketing – AGA dla firm

Niezwykle prestiżowy produkt reklamowy

Skóra to nie tylko symbol prestiżu i luksusu, ale też znakomity nośnik reklamy. Zwłaszcza, kiedy mowa o topowych produktach spod szyldu Samsonite oraz Valentini – bo przecież nic tak dobitnie nie świadczy o sukcesie firmy, jak własne logo wytłoczone na wyrobach lidera rynku ekskluzywnej galanterii skórzanej…

Możliwość stworzenia unikalnej kolekcji dla Twojej firmy!

Chcesz, żeby Twoja firma wyróżniała się jeszcze bardziej? Pomożemy Ci w tym! Jako nasz Klient to Ty decydujesz o ostatecznym designie wyrobów, które noszą logo Twojego przedsiębiorstwa – pomóz je projektować! Pracujemy m.in.. dla producentów samochodów, odzieży, banków oraz instytucji finansowych. Ty też spraw sobie dedykowaną linię portfeli, albo organizerów.

Doradztwo szyte na miarę

Nasi Klienci cenią nas nie tylko za wzorcową jakość i niesamowity design naszych produktów, ale również za profesjonalne doradztwo oraz wysokie kwalifikacje naszych konsultantów, którzy przy każdej transakcji służą radą i pomagają wybrać najlepsze rozwiązanie dla każdego przedsiębiorstwa.

Błyskawiczna realizacja zamówień

To właśnie sprawne doradztwo, w połączeniu z doskonałą organizacją logistyczną i nieustannie uzupełnianym magazynem w Gdyni sprawiają, że wszystkie zlecenia realizujemy niezwykle szybko i terminowo.

KATALOGI

Black-and-Red-Diamond-Valentini

dla_firm
Valentini