Valentini sponsorem Charytatywnego Turnieju Golfowego Golfiści Noworodkom, AKCJA PASŁĘK

I Charytatywny Turniej Golfowy Golfiści Noworodkom – akcja charytatywna w Pasłęku, 27 września 2014 r., Sand Valley Golf & Country Club przy ul. Sand Valley 23, start godzina 10:00.

W dniu 27 września 2014 r. Pomorska Fundacja Neonatologii „Dobrze, że jesteś” we wsparciu Sand Valley Golf & Country Club oraz firmy autohouse.pl organizuje turniej charytatywny GOLFIŚCI NOWORODKOM. Turniej rozpocznie się o godzinie 10.00 na polu golfowym Sand Valley w miejscowości Pasłęk. Będzie to pierwsze i jak na razie jedyne tego typu wydarzenie w Polsce.

Organizowane jest ono dla podopiecznych Oddziału Neonatologii Szpitala św. Wojciecha w Gdańsku, który od 20 lat leczy i wspiera rozwój nowo narodzonych dzieci, często zbyt małych i bardzo chorych. Głównym organizatorem Turnieju jest Pomorska Fundacja Neonatologii „Dobrze, że jesteś”. Powstała ona w 2012 roku przy Oddziale Neonatologii Szpitala Specjalistycznego im. św. Wojciecha przy Gdańskiej Zaspie. Jej głównym celem jest poprawa warunków leczenia i rozwoju noworodków oraz wcześniaków, doposażenie ośrodka w nowoczesny sprzęt, oraz organizowanie wszelkiego rodzaju form edukacji związanych z neonatologią. Mają one być dedykowane w równym stopniu personelowi medycznemu jak i rodzicom wcześniaków.

Valentini